Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

23.3.2019 se konal Turnaj O pohár starosty Čakovic starších žákyň ve sportovní hale u školy.

Zúčastnilo se 6 družstev starších žaček, starší žáky jsme letos nenaplnili a tak proběhla v rámci turnaje 2 exhibiční utkání holky x kluci.

Družstva byla rozdělena do dvou skupin A( (Žatec, Modřany a Spoje),skupina B (Čakovice, Humpolec a Louka). Skupinu B vyhrálo naše družstvo. Další zápasy probíhaly podle přiložené finálové tabulky dole.

"Naši skupinu jsme vyhrály a v podlením zápase turnaje jsme hrály o 1. místo. I když jsme se snažily a daly do zápasu vše, nedokázaly jsme nad s družstvem Žatce vyhrát. Naše prohra nás mrzela, ale skončily jsme na krásním 2. místě. Pohár pana starosty tedy letos putuje do Žatce.
více  Zavřít popis alba
  • 23.3.2019
  • 21 zobrazení
  • 0
  • 00
X. ročník memoriálu Pavla Petříka v malé kopané. Zúčastnilo se 5 týmů. Házená, Old Lions, U Kraba, Dynamo RS a FC Pražský mix. Hrálo se 2x 18 minut a přálo nám počasí. Vítězem se stal tým FC Pražský mix se čtyřmi výhrami. Na druhém místě se umístil tým U Kraba s třemi výhrami, třetí tým Dynamo RS získalo body čtyři. Čtvrtí byli starý padři Old Lions a na posledním místě skončil tým Házené.
  • 27.10.2018
  • 67 zobrazení
  • 1
  • 00
Vyhrálo a loňské prvenství obhájilo družstvo Dynamo Praha.

Druhé místo obsadil tým U Kraba , který turnaj vyhrál naposledy v roce 2015.

Třetí místo patří týmu Házená B. Mělo stejný počet bodů, vzájemný zápas s Krabem skončilo remízou, tak o umístění rozhodl rozdíl vstřelených a obdržených branek.

Čtvrté místo Házená A a páté místo Old Lions - bývalí hráči amerického fotbalu - týmu Prague Lions.
  • 00
Letos se již po osmé konal turnaj žen v národní házené. V čakovické sportovní hale letos hostil 6 týmů.Jasným vítězem se stalo družstvo TJ Přeštice, které s přehledem vyhrálo všech pět utkání se skórem 88:27. Další umístění: 2.místo KNH Spoje Praha, 3.místo TJ Sokol Ejpovice, 4. Baník Most NH, 5. TJ Čakovice A, 6. TJ Čakovice B.
  • 25.3.2017
  • 85 zobrazení
  • 0
  • 00
Turnaj starších žáků a starších žákyní, sportovní hala Čakovice. V každé kategorii startovalo 5 týmů. Letos byl zájem tak veliký, že jsme museli několik týmů odmítnout. V kategorii starší žákyně se umístily týmy: 1. TJ Šroubárna Žatec 8 bodů ( 52:26), 2. SK Autonot Jihlava 6 bodů ( 28:24), 3. TJ Přeštice 4 body ( 35:31), 4. TJ Spartak Modřany 2 body ( 31:33), 5. TJ Avia Čakovice 0 bodů ( 13:45). Kategorie starší žáci: 1. TJ Jiskra Humpolec 8 bodů ( 42:24, 2. SK Autonot Jihlava 5 bodů ( 41:33), 3. TJ Přeštice 4 body ( 44:21), 4. TJ Spartak Modřany 3 body ( 27:33), 5. TJ Avia Čakovice 0 bodů ( 15:57). Turnaj pískali tři rozhodčí Jáneš, Spoustová, Gras. Celého turnaje se účastnil i místostarosta naší městské části Ing. Jiří Vintiška.
  • 19.3.2017
  • 103 zobrazení
  • 0
  • 00
I.ročník memoriálu neděle 12.3.2017 - účast 6-ti týmů
pořadí: 1. Čechy 9 bodů (59:42), 2. Přeštice 8 bodů ( 54:50), 3.Krčín 6 bodů ( 45:43), 4. Čakovice A 4 body (41:38),
5. Podlázky 3 body ( 43:49), 6. Čakovice B 0 bodů ( 36:54)
  • 00
Turnaje se účastnilo 5 týmů s mezinárodní účastí Arménie a Ukrajina. Novinkou bylo zajištění rozhodčích - p.Valko, p.Hluchý a udělování žlutých a červených karet. Hrálo se každý s každým 2x18 minut. Pohodový a slunečný turnaj jen narušil poslední zápas 10 minut před koncem, kdy družstvo Kisva při souboji dvou nejlepších za stavu 4:4 po nařízené penaltě odešlo z hřiště. Umístění: vítěz - tým U KRABA, 2.místo Kisva, 3.místo Old Lions, 4.místo Házená, 5. místo Armfootball.
  • 31.10.2015
  • 89 zobrazení
  • 0
  • 00
celkem se účastnilo 10 týmů, hrálo se na dvě skupiny, druzí ze skupin hráli o 3-4 místo, první o 1-2 místo.
Vítězem se stal tým Dynamo Čakovice, 2.místo Nohejbal, 3.místo Házená. 4.místo U Kraba, 5.místo Kisva, 6.místo Old Lions, 7.Už zase přišli, 8.místo Young Girls, 9.místo Dragons, 10. BC Vysočina
  • 00
1.místo U Kraba, 2.místo Dynamo Praha ( loňský vítěz), 3.místo Old Lions, 4.místo Ti co přišli, 5. místo BC Vysočina, 6. místo FC Jesenický Pičus, 7.místo Házená, 8. místo Dragons.